25 juni t/m 10 juli 2022
nl en

Team en contact

Contact

Kantoor- en postadres
Festival Tweetakt (Stichting Storm)
Grave van Solmsstraat 2
3515 EN Utrecht

BTW: NL809283530B01
KvK 17122284
RSIN 8092.83.530

Telefoonnummer
Kantoor: T. 030-7116640

E-mail algemeen
Algemeen: info@tweetakt.nl
Facturen: facturen@tweetakt.nl
Kaartverkoop: kaartverkoop@tweetakt.nl
Zakelijk: zakelijk@tweetakt.nl

Organisatie

Raad van Toezicht
Paul Broekhoff (voorzitter)
Ronald Venrooy
Daffney Dekker

Directeur–bestuurder, artistieke leiding
Petra Blok – p.blok@tweetakt.nl

Programma – programma@tweetakt.nlPetra BlokJelte HeringaJohan Rijpma

Zakelijk leiding Wytske Mullenders – w.mullenders@tweetakt.nl

ProductieMilou Smit (hoofd) – m.smit@tweetakt.nl
Daan van der Leeuw – d.vanderleeuw@tweetakt.nl
Jonathan Ploeg – j.ploeg@tweetakt.nl

Marketing & communicatieRoos Wolthers – r.wolthers@tweetakt.nl

Financiële administratie & zakelijke ondersteuning
Alinda van Helden – a.vanhelden@tweetakt.nl

Financieel advies: Crownduck / Gerlof Portena

onze nieuwsbrief ontvangen?

Schrijf je in en blijf op de hoogte van de laatste festivalnieuwtjes!

icon_arrow-back icon_arrow-prev icon_arrow-right icon_laicos-bf icon_laicos-gi icon_laicos-tt icon_laicos-ty spacer_wiggle-red icon_play