14 juni t/m 30 juni 2024
nl en

Team en contact

Contact

Kantoor- en postadres
Festival Tweetakt (Stichting Storm)
Grave van Solmsstraat 2
3515 EN Utrecht

BTW: NL809283530B01
KvK 17122284
RSIN 8092.83.530

Telefoonnummer
Kantoor: 030-7116640

E-mail algemeen
Algemeen: info@tweetakt.nl
Facturen: facturen@tweetakt.nl
Kaartverkoop: kaartverkoop@tweetakt.nl
Zakelijk: zakelijk@tweetakt.nl

Organisatie

Raad van Toezicht
Paul Broekhoff (voorzitter)
Robbert Schuurmans
Daffney Dekker

Directeur–bestuurder, artistieke leiding
Petra Blok – p.blok@tweetakt.nl

Programma – programma@tweetakt.nlPetra BlokJelte HeringaJohan Rijpma

Zakelijk leiding Paulien Hendriksen – p.hendriksen@tweetakt.nl

ProductieMilou Smit (hoofd) – m.smit@tweetakt.nl

Marketing & Communicatie
Lonneke van der Loos – l.vanderloos@tweetakt.nl 

Educatie
Relinde Burgerhoudt – r.burgerhoudt@tweetakt.nl

Financiële administratie & zakelijke ondersteuning
Alinda van Helden – a.vanhelden@tweetakt.nl

Financieel advies: Begrijpt / Gerlof Portena

onze nieuwsbrief ontvangen?

Schrijf je in en blijf op de hoogte van de laatste festivalnieuwtjes.

icon_arrow-back icon_arrow-prev icon_arrow-right icon_laicos-bf icon_laicos-gi icon_laicos-tt icon_laicos-ty spacer_wiggle-red icon_play