27 maart
t/m 14 juni
nl en

Team en contact

Contact

Kantoor- en postadres
Festival Tweetakt (Stichting Storm)
Grave van Solmsstraat 2
3515 EN Utrecht

BTW: NL809283530B01
KvK 17122284
RSIN 8092.83.530

Telefoonnummer
Kantoor: T. 030-7116640
Kassa: T. 030-7116642

E-mail algemeen
Algemeen: info@tweetakt.nl
Facturen: facturen@tweetakt.nl
Kaartverkoop: kaartverkoop@tweetakt.nl
Publiciteit: publiciteit@tweetakt.nl
Techniek:  techniek@tweetakt.nl
Productie: productie@tweetakt.nl

Organisatie

Raad van Toezicht
Paul Broekhoff (voorzitter)
Marijke Overbeek
Ronald Venrooy
Daffney Dekker

Directeur – bestuurder, artistieke leiding
Petra Blok – p.blok@tweetakt.nl

Programma
programma@tweetakt.nl
Petra Blok
Pien Feith
Jelte Heringa
Johan Rijpma

Beleid & financiën
Wytske Mullenders – w.mullenders@tweetakt.nl

Marketing & communicatie
Leonie Dijkstra – l.dijkstra@tweetakt.nl
Shanon van den Ancker – publiciteit@tweetakt.nl

Productie
Carolien Twiss – c.twiss@tweetakt.nl

Partners en sponsoring
Femke Hammer – f.hammer@tweetakt.nl

Vrijwilligerscoördinatie
Francis Beekink – f.beekink@tweetakt.nl
Michiel Beekman – vrijwilligers@tweetakt.nl

Educatie
Elles Leferink – e.leferink@tweetakt.nl
Britt Lemmens – lemmens@tweetakt.nl
Puck Verdugt – samenwerkingen@tweetakt.nl

Kaartverkoop
Merel Sweers – kaartverkoop@tweetakt.nl

Financiële administratie
Margo Outshoven – m.outshoven@tweetakt.nl

Administratie: Gerlof Portena

Campagne: UNDOG

onze nieuwsbrief ontvangen?

Schrijf je in en blijf op de hoogte van de laatste festivalnieuwtjes!

icon_arrow-back icon_arrow-prev icon_arrow-right icon_laicos-bf icon_laicos-gi icon_laicos-tt icon_laicos-ty spacer_wiggle-red icon_play