March 27
till June 14
nl en

Team and contact

Contact

Visiting and postal address (office)
Festival Tweetakt (Stichting Storm)
Grave van Solmsstraat 2
3515 EN Utrecht

BTW: NL809283530B01
KvK 17122284

Telephone
Office: T. 030-7116640
Ticketing: T. 030-7116642

E-mail
General: info@tweetakt.nl
Invoices: facturen@tweetakt.nl

Organisation

Supervisory Board
Paul Broekhoff (chairman)
Marijke Overbeek
Ronald Venrooy
Daffney Dekker

Director
Petra Blok – p.blok@tweetakt.nl

Programme
programma@tweetakt.nl
Petra Blok
Pien Feith
Jelte Heringa
Johan Rijpma

Policy & finance
Wytske Mullenders – w.mullenders@tweetakt.nl

Marketing & communication
Leonie Dijkstra – l.dijkstra@tweetakt.nl
Marie-Louise Mettivier Meijer – mlm.meijer@tweetakt.nl
Frank Schuemie –  f.schuemie@tweetakt.nl
Shanon van den Ancker – publiciteit@tweetakt.nl

Production
Joost Splinter – j.splinter@tweetakt.nl 
Carolien Twiss – c.twiss@tweetakt.nl
Melin Mommers – m.mommers@tweetakt.nl
Edward van Breugel – e.vanbreugel@tweetakt.nl

Partners
Femke Hammer – f.hammer@tweetakt.nl

Volunteer coördination
Francis Beekink – vrijwilligers@tweetakt.nl
Michiel Beekman – vrijwilligers@tweetakt.nl

Production Fort Ruigenhoek
Sebastiaan Versteeg – s.versteeg@tweetakt.nl
Michiel Blumenthal

Technics
David van Putten
Gijs Oomkes – g.oomkes@tweetakt.nl

International visitors programme
Isabel van Vliet – professionals@tweetakt.nl

Education
Elles Leferink – e.leferink@tweetakt.nl
Britt Lemmens – lemmens@tweetakt.nl
Puck Verdugt – samenwerkingen@tweetakt.nl

Ticketing
Merel Sweers – kaartverkoop@tweetakt.nl

Catering
Nora Maartense and Marleen Vis – horeca@tweetakt.nl

Financial administration
Margo Outshoven – m.outshoven@tweetakt.nl

Administration: Gerlof Portena

Campaign: UNDOG

receive our newsletter?

Register and stay informed of the latest festival news!

icon_arrow-back icon_arrow-prev icon_arrow-right icon_laicos-bf icon_laicos-gi icon_laicos-tt icon_laicos-ty spacer_wiggle-red icon_play