Organization

Festival Tweetakt is organized by:


Supervisory Board
Kees Weeda (chair)
Marijke Overbeek
Karen Anne Hüpler-Hebben
Ronald Venrooij

Director, artistic direction
Petra Blok – p.blok@tweetakt.nl

Finance & production
Carlijn van de Laar – c.vandelaar@tweetakt.nl

Communication & policy
Rozemarijn Gerritsen – r.gerritsen@tweetakt.nl

Programming
programma@tweetakt.nl
Petra Blok
Ine te Rietstap
Pien Feith
Jelte Heringa
Johan Rijpma

Publicity
Rozemarijn Gerritsen – r.gerritsen@tweetakt.nl
Tanja Vlieger – t.vlieger@tweetakt.nl
Evelien van der Kooi – e.vanderkooi@tweetakt.nl
Lisane Renalda – l.renalda@tweetakt.nl
Frank Schuemie – f.schuemie@tweetakt.nl
Mapenzi Mak – publiciteit@tweetakt.nl

Sponsorships and partnerships
Maurice Bongers – m.bongers@tweetakt.nl

Production
Mirjam Reyneveld – m.reyneveld@tweetakt.nl
Melin Mommers – m.mommers@tweetakt.nl
Steffi van Breugel – s.vanbreugel@tweetakt.nl
Carlijn van de Laar – c.vandelaar@tweetakt.nl
Megan Reid – m.reid@tweetakt.nl
Edward van Breugel – e.vanbreugel@tweetakt.nl
Carolien Twiss – productie@tweetakt.nl

Production Fort Ruigenhoek
Sebastiaan Versteeg – s.versteeg@tweetakt.nl
Michiel Blumenthal

International visitors program
Megan Reid – m.reid@tweetakt.nl

Education
Elles Leferink – e.leferink@tweetakt.nl
Steffi van Breugel – s.vanbreugel@tweetakt.nl
Nikki Terberg – educatie@tweetakt.nl
Britt Lemmens – educatie@tweetakt.nl
Marijn Maurits – educatie@tweetakt.nlT

Ticket sales
kaartverkoop@tweetakt.nl

Volunteer coordinator
Judith Borra – j.borra@tweetakt.nl
Anna Wind – vrijwilligers@tweetakt.nl

Catering
Nora Maartense en Marleen Vis – horeca@tweetakt.nl

Financial administration
Margo Outshoven – m.outshoven@tweetakt.nl

Administration
Gerlof Portena

Campaign
UNDOG – www.undog.nl

Website
Breekpunt – www.studiobreek.nl