Festival Tweetakt 2020
27 maart t/m 14 juni

Organisatie

Festival Tweetakt wordt georganiseerd door:

Raad van Toezicht
Paul Broekhoff (voorzitter)
Marijke Overbeek
Ronald Venrooij
Daffney Dekker

Directeur – bestuurder, artistieke leiding
Petra Blok – p.blok@tweetakt.nl

Programma
programma@tweetakt.nl
Petra Blok
Pien Feith
Jelte Heringa
Johan Rijpma

Marketing & communicatie
Roos Fink – r.fink@tweetakt.nl
Tanja Vlieger – t.vlieger@tweetakt.nl
Evelien van der Kooi
Frank Schuemie

Productie
Carolien Twiss – c.twiss@tweetakt.nl
Geertje Spaan – g.spaan@tweetakt.nl
Carlijn van de Laar
Melin Mommers
Megan Reid
Edward van Breugel

Productie Fort Ruigenhoek
Sebastiaan Versteeg
Michiel Blumenthal

Techniek
David van Putten
Gijs Oomkes

International visitors program
Megan Reid

Educatie
Elles Leferink – e.leferink@tweetakt.nl

Kaartverkoop
kaartverkoop@tweetakt.nl

Horeca
Nora Maartense en Marleen Vis – horeca@tweetakt.nl

Financiƫle administratie
Margo Outshoven – m.outshoven@tweetakt.nl

Administratie
Gerlof Portena

Campagne
UNDOG – www.undog.nl

Website
Breekpunt – www.studiobreek.nl