Festival Tweetakt 2019
29 maart t/m 16 juni

Organisatie

Festival Tweetakt wordt georganiseerd door:


Raad van Toezicht
Kees Weeda (voorzitter)
Marijke Overbeek
Ronald Venrooij

Directeur – bestuurder, artistieke leiding
Petra Blok – p.blok@tweetakt.nl

Beleid & communicatie
Rozemarijn Gerritsen – r.gerritsen@tweetakt.nl

Programma
programma@tweetakt.nl
Petra Blok
Ine te Rietstap
Pien Feith
Jelte Heringa
Johan Rijpma

Publiciteit
Rozemarijn Gerritsen – r.gerritsen@tweetakt.nl
Tanja Vlieger – t.vlieger@tweetakt.nl
Evelien van der Kooi – e.vanderkooi@tweetakt.nl
Frank Schuemie – f.schuemie@tweetakt.nl

Productie
Mirjam Reyneveld – m.reyneveld@tweetakt.nl
Carlijn van de Laar – c.vandelaar@tweetakt.nl
Melin Mommers – m.mommers@tweetakt.nl
Megan Reid – m.reid@tweetakt.nl
Edward van Breugel – e.vanbreugel@tweetakt.nl
Carolien Twiss – productie@tweetakt.nl

Productie Fort Ruigenhoek
Sebastiaan Versteeg – s.versteeg@tweetakt.nl
Michiel Blumenthal

International visitors program
Megan Reid – m.reid@tweetakt.nl

Educatie
Elles Leferink – e.leferink@tweetakt.nl

Kaartverkoop
kaartverkoop@tweetakt.nl

Horeca
Nora Maartense en Marleen Vis – horeca@tweetakt.nl

Financiƫle administratie
Margo Outshoven – m.outshoven@tweetakt.nl

Administratie
erlof Portena

Campagne
UNDOG – www.undog.nl

Website
Breekpunt – www.studiobreek.nl